fbpx
Proste połączenie – dowolność kreowania ćwiczeń w pilatesie i zasady względem doszy, które podaje ajurweda, to całe sedno prowadzonych przeze mnie zajęć. Nazwałam je może i banalnie, ale cała zabawa banalną w rzeczywistości nie jest:) 
Przedstawiam Wam 3 filmy, które mimo ogromnego stresu udało mi się nagrać. Jestem zdecydowanie lepsza w pisaniu niż w staniu przed kamerą – wybaczcie:) Filmy przedstawiają kilkunastominutowy zestaw ćwiczeń ułożony pod kątem własności fizycznych charakterystycznych dla przewagi poszczególnej doszy. Trening można (a może nawet trzeba) wykonywać codziennie, bez strachu o swoje stawy czy nadwerężenie mięśni. Pierwszy filmik przeznaczony jest dla osób z dominacją doszy wata; kolejny dla pitty a ostatni z nich dla osób z dominacją doszy kapha. Filmy opatrzone są krótkim komentarzem, a ćwiczenia przedstawione bez powtórzeń – ich ilość możecie wykonywać wedle uznania. 
Wszystkie treści, które znajdziecie na mojej stronie są powszechnie dostępne i bezpłatne, tak, by każdy, kto myśli poważnie o swoim zdrowiu i samopoczuciu mógł z nich korzystać. W tym samym duchu zostawiam nagrania, z tym małym wyjątkiem, że traktując prowadzenie treningów jako część mojej pracy zawodowej (a tym samym zarobkowej) wszystkim, którzy mają na to ochotę lub uznają filmy za wartościowe, pozostawiam otwartą furtkę na dokonanie opłaty wedle uznania:)
Wpłaty, z tytułem „wpłata pilayu” można dokonać na konto:  
81 1050 1461 1000 0090 7781 6412 ( bank ING)
Monika Ptak-Korbacz „Usługi Prozdrowotne”
ul. Sportowa 3
26-130 Suchedniów