fbpx

Konsultacje indywidualne

Zapraszam Cię do skorzystania z mojego wsparcia w ramach konsultacji ajurwedyjskich, które łączę z moją wiedzą z zakresu ziołolecznictwa, naturopatii i irydologii. 

Możesz wybrać dwie opcje:

Pierwsza z nich to konsultacja diagnostyczna.

Badając parametry i wyznaczniki ciała (postawę, język i jego wygląd, paznokcie i ich wygląd, tęczówkę obydwu oczu, wygląd skóry, napięcie powięziowe i bolesność punktów marma, a także dostępne wydzieliny (bądź ich opis) wyznaczam prakriti, vikriti oraz obraz diagnostyczny funkcjonowania organizmu (określając miejsca nagromadzenia Ama oraz narządy wrażliwe bądź te, których funkcjonowanie jest nieprawidłowe). Możesz zakończyć diagnozę uzyskując dotyczące funkcjonowania twojego ciała informacje oraz podstawowe wytyczne/sposób postępowania jaki powinnaś obrać by wrócić do równowagi.

Istnieje również możliwość konsultacji online.

czas: 1 – 1,5 h

koszt: 150 złotych 

Druga to konsultacja prowadzona w ramach cyklu spotkań.

W tym wariancie, oprócz diagnozy przeprowadzę cię przez proces powrotu do naturalnego balansu. Liczbę spotkań dobieramy według twoich potrzeb. Spotkania obejmują odpowiednie zabiegi, masaże marma i sesje coachingu prozdrowotnego oraz kontrolne konsultacje dietetyczno-fitoterapeutyczne.

czas: 1 h
cena: 130 złotych

Dodatkowo, jeśli jesteś konsultantką lub terapeutką ajurwedyjską, możesz też skorzystać z mojego kilkunastoletniego doświadczenia w ramach mentoringu i superwizji. Częstotliwość spotkań i ich koszt ustalamy indywidualnie. 

Umów się na konsultację